Bir dermatolog olarak, bilirsiniz: Fark ayrıntıda gizlidir. Bu nedenle Derungs medikal aydınlatma armatürleri, cilt anormalliklerinin değerlendirilmesinde ve cerrahi ve estetik tedavilerde sizi destekler. İster sabit ister mobil, ister yüksek muayenehane odaları ister alçak tavan yüksekliği, ister büyüteçli bir lamba ister çift kol sistemli küçük bir cerrahi ışık. Doğru ürün bizde!

Saç ekimi operasyonu sırasında saç ekimi yapılacak alanı yeterli miktarda gölgesiz aydınlatmayı sağlayarak parlama ve yanılsama yapmadan, yüksek renk geri dönüşüm indeksi (CRI), ışık şiddeti ayarı ile İsviçre LED teknolojisini sizlere sunuyoruz.

üksek renk dönüşüm indeksi, renk sıcaklığı ayarı, 4 aşamada kısılabilir aydınlatma gücü, optikleri sayesinde en yüksek ışık kalitesi, LED teknolojisi saç ekim operasyonları için en uygun aydınlatma çözümlerini sunar.

Led müdahale ve LED muayene lambaları saç ekimi operasyonlarında ergonomik kullanımı ve farklı montaj seçenekleri ( mobil, tavana monte, duvara monte ) ile size konforlu bir çalışma alanı sağlar. Ayrıca; Botox, dolgu ve ip askı gibi uygulamalarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yüksek renk dönüşüm indeksi, renk sıcaklığı ayarı, 4 aşamada kısılabilir aydınlatma gücü, optikleri sayesinde en yüksek ışık kalitesi, LED teknolojisi saç ekim operasyonları için en uygun aydınlatma çözümlerini sunar.

Derungs tıbbi ışıkları:

Çok yönlü
Tıbbi ışıklar, modern dermatoloji uygulamalarının hizmet yelpazesi kadar çok yönlüdür.

Estetik
Dermatoloji ışıklarımızın çoğu, olağanüstü ürün tasarımı için Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görülmüştür.

Yüksek kalite
Toz boya kaplı alüminyum, elmas şeklindeki optikler, yüksek kaliteli bileşenler ve dayanıklı LED modülleri İsviçre kalitesindeki ürünlerimizi oluşturur.

Derungs ürünlerinin sunduğu diğer avantajlar

Hijyenik
Kapalı yapı ve özel tasarım özellikle kolay temizlenir. TRIANGO armatür kolları çıkarılabilir ve sterilize edilebilir.
Doğal renkler
Bir dermatolog olarak sizin için en önemli iki test rengi R9 – kırmızı tonlar ve R13 – cilt tonlarıdır. Tüm armatürler çok iyi renksel geriverim özelliklerine sahiptir.
Doğru konumlandırılmış ışık
Aydınlatma alanı hizaladığınız yerde kalacaktır. Bu, özel sürtünme bağlantıları, yüksek kaliteli kol sistemleri ve hareketli kafa bağlantıları kullanılarak elde edilir.