Hakkımızda

“Hayal ederek işe koyulduk, hayalleri gerçeğe dönüştürdükçe en iyisini yapmak için daha çok çalıştık.”

Sağlık teknolojisi için tasarlanmış aydınlatma sistemleri ve aksesuarları için dünya liderlerinden biriyiz. 1999 yılında Waldmann Grubun bünyesine katılarak yoluna devam etmektedir.

Yenilikçi aydınlatma teknikleriyle fonksiyonel bir tasarımın birleştirilerek en son teknoloji ürünlerin yaratılması sağlanır. Son 70 yıldır biriken sağlam bilgi birikimiyle geleceğimizi inşa ediyoruz. Motivasyonlu çalışanlarımıza bu benzersiz deneyime güveniyoruz ve sağlık alanındaki tüm ihtiyaçlara uygun bir aydınlatma sağlamak için en ince detayına kadar araştırılmış çözümler sunuyoruz. PINAR MÜHENDİSLİK, 2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann®’ın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Waldmann ve bünyesine kattığı Derungs® firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır.

78 yıldır birlikteyiz!

Son 70 yıldır biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübemiz ile geleceğimizi inşa ediyoruz. Motivasyonlu çalışanlarımıza bu benzersiz medikal aydınlatma ürünlerinin gelişiminde gösterdikleri katkıya güveniyor ve sağlık alanındaki tüm ihtiyaçlara uygun bir aydınlatma sağlamak için en ince ayrıntısına kadar araştırılmış çözümler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Derungs medikal aydınlatma, sağlık sektöründe bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir. Aydınlatma hizmetini sağladığı başlıca alanlar; tedavi lambaları(basit operasyonlar), muayene lambaları, büyüteçli lambalar, okuma lambaları, oda aydınlatma, genel ve çevre aydınlatma ürünleridir.

Spinner   Enosad  http://sahaistanbul.org.tr/ siemens solution partner iso 9001