Pratisyen hekim muayenehaneleri için aydınlatma çözümleri
Genel tıp alanındaki günlük işler özellikle çok yönlüdür. Muayenehane ekipmanlarınızı Derungs’un modern LED medikal ışıklarıyla destekleyin. İster mobil ister sabit olsun – doğru çözümü sunuyoruz. Muayene ve tedavi odasından muayenehane laboratuvarına kadar.

3 ipucu: Doğru lamba nasıl bulunur?

Uygulama mı?
Sık sık yaraları mı tedavi ediyorsunuz veya küçük cerrahi prosedürler mi uyguluyorsunuz? O zaman optimum kontrastlı görüş için VISIANO 20 veya TRIANGO 100 gibi renk ayarlı LED’lere sahip kısılabilir bir ışık öneriyoruz.

Eklenti mi?
Muayenehanenizde alçak tavanlar mı var? TRIANGO armatür ailesi için baş üstü boruları kısaltılabilir. Pimli versiyonlarımıza bakın. Bunlar hareketli standlara, masa kelepçelerine, duvar braketlerine veya duvar raylarına evrensel bağlantı için uygundur.

Maliyet etkinliği!
Tüm medikal ışıklar yüksek kaliteli, dayanıklı bileşenlerle donatılmıştır. İsviçre Mühendisliği – kaliteli ürünleri dört gözle bekleyin. Hangi performans paketinin ve ürün özelliğinin sizin için en önemli olduğunu siz belirleyin. Doğru armatür bizde!

Derungs Ürünlerinin Diğer Avantajları

Hijyenik
Kapalı yapısı ve özel tasarımı özellikle kolay temizlenir. TRIANGO lamba sapları çıkarılabilir ve sterilize edilebilir.

Optimal görüş
LED modüllerinin aydınlatma yoğunluğu, ışık rengi ve renksel geriverimi tıbbi iş istasyonuna mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Özel optikler, net bir şekilde ayrılmış ve homojen ışık sağlar.

Doğru konumlandırılmış ışık
Aydınlatma alanı hizaladığınız yerde kalacaktır. Bu, özel sürtünme mafsalları ve yüksek kaliteli kol sistemleri kullanılarak elde edilir. Lamba kafaları sağ elini ve sol elini kullanan kullanıcılar tarafından rahatça konumlandırılabilir.

Görsel cilt teşhisi

1,9 kat büyütmeli büyüteç lambaları ve gün ışığı benzeri yapay ışık görsel teşhisi destekler. Floresan hastalık bölgeleri Wood’un ışığı altında görülebilir .

Acil durum

Yara bakımı, dikiş kontrolü veya dikiş oluşturma: Renk değiştirebilen LED’lerle kısılabilir ışık ideal ışık sağlar.

Uygulama laboratuvarı

Hoş, parlak ve göz kamaştırmayan ışık, laboratuvarda yoğun çalışmayı teşvik eder.

Ameliyat

Daha yüksek aydınlatmaya sahip armatürler, küçük cerrahi işlemler ve eksizyonlar için uygundur. Özel kol sistemleri ve mafsallar, aydınlatma alanının ideal şekilde yönlendirilmesini sağlar.