Haberler

Derungs Medikal Aydınlatma Eğitimi Verildi

18.08.2017 Tarihinde Derungs Medikal aydınlatma ürünlerimizle ilgili eğitim verilmiştir. Saç ekim merkezlerinde aydınlatmanın önemi tüm katılımcılara tekrar teşekkür ederiz.

Operasyonlarda kullanılan aydınlatmanın vaka esnasında gözü yormaması, istenilen şekilde odaklanması, başlıklar altında ısının olmaması, ışığın sağladığı aydınlanmanın kalitesi, bakım gerektirmemesi, uzun saatler süren operasyonlarda sürekli aynı değerlerde ışık sağlaması doktorlar ve hemşireler için operasyonun rahat ve konforlu geçmesini sağlayan en önemli etkenlerdendir.

Ayrıca, gölgelenmenin olmaması ve vakayı izlerken göz yormaması, odaklanma ve görüş açısının netliği kullanıcılar için çok önemlidir. Derungs Medikal aydınlatma ile operasyonun rahat ve konforlu geçmesi sağlanabilmektedir.


Etiket: Saç ekim aydınlatması, medikal aydınlatma, küçük operasyon aydınlatması minör cerrahi, plastik cerrahi, plastik cerrahi aydınlatması, saç ekim koltuğu, saç ekim koltuğu aydınlatması,estetik cerrahi, estetik cerrahi aydınlatması, enerji verimliliği, ısı yönetimi, aydınlatma teknolojisi, led teknolojisi, küçük cerrahi müdahele, muayene ve tedavi, küçük ameliyat, ameliyat odaları, yoğun bakım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir